2024-05-04@12:15:38 GMT
۱۱۸۱۲ نتیجه - (۰.۰۳۴ ثانیه)
«اخبار نفرات برتر»:
بیشتر بخوانید: اخبار اقتصادی روز در یوتیوب
درپایان مسابقات کشوری شطرنج مجتبی ترازوی عدل از ارومیه به مقام قهرمانی دست یافت و مهدی صمدی فر از بناب و سینا صائمی از تبریز دوم و سوم شدند. این مسابقات با شرکت ۱۶۱ ورزشکار در ۱۰ دور و به روش سوئیسی برگزار شد. ورزشکاران استانهای تهران، گیلان، خراسان رضوی، اردبیل، آذربایجان شرقی و غربی...
دبیر هیئت دو و میدانی استان همدان گفت: همزمان با سالگرد شهادت سردار شهید علیرضا شمسی پور، مسابقات استانی دو و میدانی شهید شمسی پور در همدان برگزار شد. - اخبار استانها - سیداصغر ذوقی احسن در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در همدان اظهار داشت: همزمان با سالگرد شهادت سردار شهید علیرضا شمسی پور، مسابقات...
در روز دوم و پایانی مسابقات دستجات آزاد اسکیت فری استایل به میزبانی نجف آباد اصفهان، ورزشکاران شاخه اسپیداسلالوم و بتل برای کسب ۳ رده برتر تلاش کردند. در رده سنی بالای ۱۹ سال شاخه اسپید اسلالوم رضا لسانی دارنده مدال طلای قهرمانی جهان پس از امیرمحمد سواری و سبحان خسروانی بر سکوی سوم...
مسابقات دستجات آزاد اسکیت فری استایل در شاخه اسپید اسلالوم و بتل با معرفی نفرات برتر خاتمه یافت. روابط عمومی فدراسیون اسکیت، در روز دوم و پایانی مسابقات دستجات آزاد اسکیت فری استایل به میزبانی نجف آباد اصفهان، ورزشکاران شاخه اسپیداسلالوم و بتل برای کسب ۳ رده برتر تلاش کردند.در رده سنی بالای ۱۹ سال...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما به نقل از فدراسیون تیراندازی، دومین دوره مسابقات آزاد اهداف پروازی و رنکینگ ۶ ماه نخست سال ۱۴۰۳ در تراپ و اسکیت امروز (۱۴ اردیبهشت) در سایت اهداف پروازی مجموعه ورزشی آزادی با معرفی نفرات برتر به پایان رسید. نفرات برتر در بخش تراپ...
روز دوم مسابقات دستجات آزاد اسکیت فری استایل به میزبانی نجف آباد اصفهان در بخش پسران و شاخه بتل پیگیری شد. اسکیتبازان در رده سنی بالای ۱۹ و زیر ۱۹ سال رودرروی یکدیگر قرار گرفتند تا نفرات برتر این رویداد مشخص شوند. در همین راستا، امیرمحمد طبرسی، محمدجواد وکیل الرعایا و سیدمحمد معین حسینی...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما به نقل از فدراسیون اسکیت، روز دوم مسابقات دستجات آزاد اسکیت فری استایل به میزبانی نجف آباد اصفهان در بخش پسران و شاخه بتل پیگیری شد. اسکیت بازان در رده سنی بالای ۱۹ و زیر ۱۹ سال رودرروی یکدیگر قرار گرفتند تا نفرات برتر این...
به گزارش خبرنگار مهر، اولین جشنواره خوشنویسی امیر نظام گروسی پیش از ظهر جمعه با حضور خوشنویسان کشوری در مجتمع فرهنگی هنری امیر نظام گروسی برگزار شد. در بخش تحریر از زحمات غفور اسکندری از شاهین شهر، فاطمه نساجی از شهر ری تقدیر شد و رتبه سوم به ایوب شیری از شهین دژ رسید. همچنین...
خبرگزاری میزان - بر اساس گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، مسابقات شش وزن نخست رقابتهای کشتی آزاد نونهالان قهرمانی کشور امروز (پنج شبه) در سالن شهدای هفتم تیر تهران برگزار شد. *اسامی نفرات برتر این رقابتها به شرح زیر است: ۳۵ کیلوگرم: ۱- محمدامین مالداریان (خراسان رضوی) ۲- حسن احمدی (اصفهان) ۳- ناصر سنچولی (گلستان...
مسابقات با حضور ۲۵۱ کشتیگیر از استانهای خراسان شمالی، رضوی، جنوبی و تهران برگزارشد. وزن ۶۶کیلوگرمحمید سلمانیان مقام اولحمید چادرنشین مقام دومعلی تقیزاده و ابوالفضل آشفته مشترکا مقام سوم وزن ۷۴کیلوگرمبهنام باغچقی مقام اولحسن موسیزاده مقام دوممحمدرضا پهلوان و مهدی عطایی مشترکا مقام سوم وزن ۸۴کیلوگرممجید محمدآبادی مقام اولسعید یاسایی مقام دومحامد قرائی و میلاد...
به گزارش خبرگزاری صداوسیما کیش، آیین بزرگداشت روز ملی خلیج فارس و تقدیر از برگزیدگان جشنواره کیش بهشت خانواده برگزار شد. فاطمه حسینی از بندرعباس، مرتضی رحمتی از تهران و مهدی قنواتی از اهواز در بخش طراحی پوستر عناوین اول تا سوم بخش جوایز ملی را کسب کردند. نگین استادی نیز جایزه بخش ویژه...
در پایان روز ششم رقابتهای قهرمانی کشور، نفرات برتر رده سنی نوجوانان دختران مشخص شدند. به اشتراک بگذارید: https://tn.ai/3075612 درباره ما ارتباط با ما آرشیو اخبار ؛ جدیدترین اخبار لحظه به لحظه امروز پیوندها بازار پربینندهترین اخبار قیمت ارز و طلا لیگ ایران و جهان ما را دنبال کنید: RSS تلگرام اینستاگرام توییتر ...
در پایان مسابقات کشتی فرنگی جام تختی نفرات برتر مشخص شدند و ایران نیز در رده نخست قرار گرفت. به گزارش زیسان» به نقل از تسنیم چهل و چهارمین دوره رقابتهای بین المللی کشتی فرنگی جام تختی روزهای ۶ و ۷ اردیبهشت ماه با حضور کشتی گیرانی از کشورمان و تیمهای ارمنستان، سوریه و عراق...
به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای خراسان شمالی؛ فرهاد قلیزاده گفت: مسابقات والیبال ساحلی با حضور ۲۱ تیم در دو رده نوجوانان و بزرگسالان به میزبانی زمینهای ساحلی شهربازی بجنورد برگزار شد.در این مسابقات تیمهایی از مازندران و گلستان و خراسان رضوی هم حضور داشتند.وی افزود: بعد از ۴۰ دیدار، در رده سنی نوجوانان تیم دانش...
به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای مازندران، دومین دوره مسابقات تنیس روی میز پیشکسوتان کشور در استان مازندران و شهرستان تنکابن برگزار شد. این مسابقات به مناسبت چهل و سومین سالگرد شهادت امیر سرلشکرخلبان شهید علی اکبر شیرودی و کنگره ۱۰ هزار و چهارصد شهید استان مازندران در شهرستان تنکابن برگزار شد.مسابقات پیشکسوتان کشور...
مسابقات تنیس روی میز پیشکسوتان کشور با حضور ورزشکاران سراسر کشور به همت هیات تنیس روی میز تنکابن در سالن ورزشی شهید شیرود بزرگی برگزار شد و در پایان با قهرمانی بابک نوروزی از مازندران به پایان رسید.بیگلری از آذربایجان شرقی نایب قهرمان شد و کاظم جنگی و عباد غفارنیا نیز مشترکا مقام سوم را...
به گزارش "ورزش سه" و به نقل از تسنیم، چهل و چهارمین دوره رقابتهای بین المللی کشتی فرنگی جام تختی روزهای 6 و 7 اردیبهشت ماه با حضور کشتی گیرانی از کشورمان و تیمهای ارمنستان، سوریه و عراق در سالن شهرک نفت اهواز برگزار شد. اسامی نفرات برتر این مسابقات به شرح زیر است:55 کیلوگرم: 1-...
چهلوچهارمین دوره رقابتهای بینالمللی کشتی فرنگی جام تختی در اهواز به پایان رسید. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، چهلوچهارمین دوره رقابتهای بینالمللی کشتی فرنگی جام تختی روزهای ۶ و ۷ اردیبهشت با حضور کشتیگیرانی از کشورمان و تیمهای ارمنستان، سوریه و عراق در سالن شهرک نفت اهواز برگزار شد.اسامی نفرات برتر این مسابقات به...
چهل و چهارمین دوره رقابتهای بین المللی کشتی فرنگی جام تختی با معرفی نفرات برتر به پایان رسید. به گزارش ایسنا، چهل و چهارمین دوره رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام تختی روزهای ۶ و ۷ اردیبهشت ماه با حضور کشتی گیرانی از کشورمان و تیم های ارمنستان، سوریه و عراق در سالن...
به گزارش خبرگزاری مهر، چهل و چهارمین دوره رقابتهای بین المللی کشتی فرنگی جام تختی روزهای ۶ و ۷ اردیبهشت ماه با حضور کشتی گیرانی از کشورمان و تیمهای ارمنستان، سوریه و عراق در سالن شهرک نفت اهواز برگزار شد. به گزارش روابط عمومی فدراسیون کشتی، اسامی نفرات برتر این مسابقات به شرح زیر...
طرفداری| نفرات و تیم های برتر مسابقات کشتی فرنگی جام تختی مشخص شدند. چهل و چهارمین دوره رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام تختی روزهای 6 و 7 اردیبهشت ماه با حضور کشتی گیرانی از کشورمان و تیم های ارمنستان، سوریه و عراق در سالن شهرک نفت اهواز برگزار شد. اسامی نفرات برتر این...
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آنا، اسامی نفرات برتر این مسابقات به شرح زیر است: ۵۵ کیلوگرم: ۱- محمد حسینوند پناهی ۲- حسین بیژنی ۳- رامین احمدی و کیانوش شمشیری ۵- مهدی احدی زناب و پیام احمدی ۷- سعید اسماعیلی ۸- نورایر هاخویان (ارمنستان) ۹- محمدپویا اسدی (کرمان) ۱۰- مهدی کمالی۶۰ کیلوگرم: ۱- پویا...
فینالیست های پنج وزن دوم مسابقات بین المللی کشتی فرنگی جام تختی در اهواز مشخص شدند. به گزارش مشرق، مسابقات پنج وزن دوم چهل و چهارمین دوره رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام تختی از صبح امروز جمعه هفتم اردیبهشت ماه در سالن شهرک نفت اهواز در حال برگزاری است. در این پیکارها بیش...
یکی از حساس ترین مسابقات حال حاضر ورزش ایران، بازی های کشتی تختی اهواز است. طرفداری | مسابقات پنج وزن نخست چهل و چهارمین دوره رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جام تختی امروز (پنج شنبه) در سالن شهرک نفت اهواز برگزار شد. به نقل از روابط عمومی فدراسیون کشتی، اسامی نفرات برتر این مسابقات...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما، اسامی نفرات برتر ۵ وزن نخست کشتی فرنگی جام تختی به شرح زیر است: ۵۵ کیلوگرم: ۱- محمد حسینوند پناهی ۲- حسین بیژنی ۳- رامین احمدی و کیانوش شمشیری ۵- مهدی احدی زناب و پیام احمدی ۷- سعید اسماعیلی ۸- نورایر هاخویان (ارمنستان) ۹-...
در پایان روز ششم رقابتهای قهرمانی کشور، نفرات برتر رده سنی نوجوانان دختران مشخص شدند. - اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، مسابقات کاراته قهرمانی کشور (انتخابی تیم ملی) که از روز شنبه (یک اردیبهشت 1403) در بخش بانوان در همدان آغاز شده بود، امروز با معرفی...
مسابقات پنج وزن نخست چهل و چهارمین دوره رقابتهای بین المللی کشتی فرنگی جام تختی امروز (پنج شنبه) در سالن شهرک نفت اهواز برگزار شد. اسامی نفرات برتر این مسابقات به شرح زیر است: ۵۵ کیلوگرم: ۱- محمد حسینوند پناهی ۲- حسین بیژنی ۳- رامین احمدی و کیانوش شمشیری ۵- مهدی احدی زناب و...
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آنا، اسامی نفرات برتر این مسابقات به شرح زیر است: ۵۵ کیلوگرم: ۱- محمد حسینوند پناهی ۲- حسین بیژنی ۳- رامین احمدی و کیانوش شمشیری ۵- مهدی احدی زناب و پیام احمدی ۷- سعید اسماعیلی ۸- نورایر هاخویان (ارمنستان) ۹- محمدپویا اسدی (کرمان) ۱۰- مهدی کمالی۶۳ کیلوگرم: ۱- محمدمهدی...
به گزارش حوزه استان های خبرگزاری تقریب، دبیر ششمین جشنواره ملی روستایی و عشایری آسمان هشتم گفت: در رشته سرود زیر ۱۵ سال دختران، استان یزد رتبه نخست و دو گروه از خراسان رضوی دوم و سوم شدند. ابراهیم ذاکری افزود: در رده سنی بالای ۱۵ سال دختران نیز دو گروه از استان چهارمحال...
به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای استان خوزستان، نتایج مسابقات پرس سینه قهرمانی خوزستان اعلام شد؛ این رقابتها در دو بخش با لوازم و بدون لوازم در تمامی ردههای سنی در قالب ۲۲ تیم از سراسر استان به میزبانی شهرستان مسجدسلیمان در سالن جانبازان شرکت نفت برگزار شد و در پایان تیمهای برتر این دوره...
نخستین جشنواره استانی قرآن و عترت دانشجویی مازندران با عنوان "حیات"، با انتخاب و اعلام نفرات برگزیده در بابلسر به پایان رسید. - اخبار استانها - به گزارش خبرگزاری تسنیم از بابلسر به نقل از روابط عمومی دانشگاه مازندران، نخستین جشنواره استانی قرآن و عترت "حیات" ویژه دانشجویان دانشگاههای استان با محوریت سبک زندگی اسلامی...
اویس حسینزاده در گفتوگو با مهر عنوان کرد: مسابقات قهرمانی و انتخابی کشتی آزاد و فرنگی در رده سنی نونهالان استان با حضور ۲۲۴ کشتیگیر به میزبانی اسفراین برگزار شد. دبیر هیأت کشتی خراسان شمالی در ادامه به نتایج کسب شده اشاره کرد و گفت: در کشتی آزاد حسام شمسایی، امیرمحمد امانی، ماهان نجفی، عباس...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما، در ادامه روز دوم و پایانی مسابقات دستههای آزاد اسکیت سرعت به میزبانی شهر اراک در پیست ۲۲بهمن استادیوم ورزشی امام خمینی (ره) و پیست ۲۰۰ متر، اسکیت بازان در بخش بانوان و در مواد ۲۰۰، ۵۰۰ و ۱۰۰۰ متر در رده سنی جوانان و...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما، چهاردهمین دوره مسابقات کوراش قهرمانی مردان ایران و انتخابی تیم ملی یادواره شهید احسان بابایی و شهدای فراجای راسک، طی روزهای ۳۰ و ۳۱ فروردینماه با حضور بیش از ۲۰۰ ورزشکار، مربی و داور در قالب ۲۱ تیم از ۲۰ استان کشور به میزبانی سالن...
جام برترینهای دارت کشور با حضور ۱۵ دارتر برتر ایران (۸ نفر بخش بانوان و ۷ نفر بخش آقایان) طی روزهای ۳۰ و ۳۱ فروردین در سالن بسکتبال مجموعه ورزشی ۲۲ گولان سنندج برگزار شد. در رده بندی نهایی بخش بانوان، ماهور رجبی از تهران، الهام نیکخواه از یزد، فاطمه صادقی از مرکزی، شهلا...
در ادامه روز دوم و پایانی مسابقات دستجات آزاد اسکیت سرعت به میزبانی شهر اراک در پیست ۲۲بهمن استادیوم ورزشی امام خمینی (ره) و پیست ۲۰۰ متر، اسکیت بازان در بخش بانوان و در مواد ۲۰۰، ۵۰۰ و ۱۰۰۰ متر در رده سنی جوانان و بزرگسالان به رقابت پرداختند. پس از انجام مرحله مقدماتی، یک...
رقابتهای بینالمللی کشتی فرنگی جام شاهد (یادواره شهدای غزه) با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد. - اخبار استانها - به گزارش خبرگزاری تسنیم از مریوان، رقابتهای بینالمللی کشتی فرنگی جام شاهد (یادواره شهدای غزه) در روزهای 30 و 31 فروردین ماه به میزبانی مریوان و در سالن 1200 نفری مجموعه ورزشی زاگرس این شهرستان برگزار...
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز کردستان ، دراین رقابت دو روزه کشتی گیرانی از کشورهای ایران، عراق، ارمنستان در سالن ۱۲۰۰ نفری مریوان به مصاف هم رفتند.در وزن ️۵۵، ۶۳، ۷۲، ۸۲ و ۹۷ کیلوگرم به ترتیب آقایان پیام احمدی، سید طاها موسوی، کیا رستمی، محمدامین حسینی وحسین بالی بر سکوی قهرمانی ایستادند.رقابتهای پنج وزن اول...
به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای استان همدان؛ مسابقات کاراته قهرمانی کشور (انتخابی تیم ملی) که از روز یکشنبه در همدان آغاز شده، شب گذشته با معرفی نفرات برتر در رده سنی جوانان پسر ادامه یافت. این مسابقات در ردههای سنی نوجوانان، جوانان، زیر ۲۱ سال و بزرگسالان با حضور بیش از چهار هزار و...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما، اسامی نفرات برتر ۵ وزن نخست مسابقات کشتی فرنگی جوانان جام شهدای غزه به شرح زیر است: ۵۵ کیلوگرم: ۱- پیام احمدی ۲- سعید اسماعیلی ۳- محمدپویا اسدی و محمدرضا توکلیان ۵- ابوالفضل آقایی و سید ایمان حسینی ۶۳ کیلوگرم: ۱- سید طاها موسوی...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما، مسابقات کاراته قهرمانی ایران (انتخابی تیم ملی) که از روز یکشنبه در همدان آغاز شده است، روز پنج شنبه با معرفی نفرات برتر در رده سنی جوانان پسران پیگیری شد. این مسابقات در ردههای سنی نوجوانان، جوانان، زیر ۲۱ سال و بزرگسالان با حضور بیش از...
مسابقات دستجات آزاد اسکیت سرعت و انتخابی تیم ملی به میزبانی استان مرکزی برگزار شد و نفرات برتر مشخص شدند. در آغاز روز نخست این رقابتها اسکیت بازان در بخش پسران و در مواد ۲۰۰، ۵۰۰ و ۱۰۰۰ متر به رقابت با یکدیگر پرداختند تا نفرات برتر این رویداد مشخص شوند. در رده سنی...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما به نقل از فدراسیون ووشو، چهاردهمین دوره مسابقات کوراش قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی یادواره شهید احسان بابایی و شهدای فراجای راسک در بخش بانوان، ۲۸ و ۲۹ فروردین با حضور بیش از ۲۰۰ ورزشکار، مربی و داور از ۱۸ استان به میزبانی زاهدان...
چهاردهمین دوره مسابقات کوراش قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی یادواره شهید احسان بابایی و شهدای فراجای راسک در بخش بانوان، طی روزهای ۲۸ و ۲۹ فروردینماه با حضور بیش از ۲۰۰ ورزشکار، مربی و داور از ۱۸ استان کشور به میزبانی شهر زاهدان سیستان و بلوچستان برگزار شد. با اتمام پیکارهای بخش بانوان این...
به گزارش خبرنگار خبرگزاری خبرآنلاین استان همدان، پیکارهای کاراته قهرمانی کشور، انتخابی تیم ملی در ردههای سنی بزرگسالان، زیر ۲۱ سال، جوانان و نوجوانان با حضور چهارهزار و ۳۰۰ ورزشکار در ۲ بخش مردان و زنان از یکشنبه گذشته در دانشگاه آزاد اسلامی همدان آغاز و تا ششم اردیبهشت ماه امسال ادامه دارد. در ادامه...
رقابتهای کاراته قهرمانی کشور در غیاب چهرههای مطرح کاراته کشورمان به پایان رسید. - اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم، مسابقات کاراته قهرمانی کشور (انتخابی تیم ملی) که از روز یکشنبه در همدان آغاز شده، شب گذشته (چهارشنبه - 28 فروردین ماه) با معرفی نفرات برتر در رده سنی بزرگسال پسران به پایان رسید.این...
نفرات برتر پسران مسابقات کاراته قهرمانی کشور انتخابی تیم ملی در رده سنی زیر ۲۱ سال پسران معرفی شد. - اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون کاراته، مسابقات کاراته قهرمانی کشور (انتخابی تیم ملی) که از روز یکشنبه در همدان آغاز شده، امروز (سهشنبه - 28 فروردین...
به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای مازندران، رقابتهای بین المللی کشتی آزاد نوجوانان از صبح دیروز در سالن شهیدان نوبخت شهر بابلسر در استان مازندران با حضور تیمهای ایران، قزاقستان، هند و عراق آغاز شد. در پایان مسابقات روز نخست، نفرات برتر پنج وزن اول این رقابتها مشخص شدند که اسامی آنها به شرح...
به گزارش جام جم آنلاین مازندران، رقابتهای بین المللی کشتی آزاد نوجوانان از صبح دوشنبه در سالن شهیدان نوبخت شهر بابلسر استان مازندران و با حضور تیمهای ایران، قزاقستان، هند و عراق آغاز شد و امروز نیز ادامه دارد. در پایان مسابقات روز نخست، نفرات برتر پنج وزن اول این رقابتها مشخص شدند که اسامی آنها به...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما به نقل از فدراسیون کاراته، مسابقات کاراته قهرمانی کشور (انتخابی تیم ملی) با معرفی نفرات برتر در رده سنی زیر ۲۱ سال پسران ادامه یافت. این مسابقات در ردههای سنی بزرگسالان، زیر ۲۱ سال، جوانان و نوجوانان با حضور بیش از ۴۲۸۰ ورزشکار از یکشنبه (۲۶...
رقابتهای بین المللی کشتی آزاد نوجوانان جام جهان پهلوان عبدالله موحد که از صبح امروز در سالن شهیدان نوبخت شهر بابلسر و با حضور کشتی گیران تیمهای ایران، قزاقستان، هند و عراق در حال برگزاری بود، ساعتی پیش با معرفی نفرات برتر ۵ وزن اول به پایان رسید.در روز دوم و پایانی پیکارها، کشتی گیران...
به گزارش خبرنگار استانی ایسکانیوز از خراسان شمالی، نفرات برتر رقابتها چوخه گود زینلخان این شهرستان بعد از یک روز رقابت معرفی شدند. در وزن ۶۶ کیلوگرم مهرداد قدیمی مقام اول، حمید سلیمانیان نفر دوم، حمید چادرنشین و حسن گروهی به مقام سوم مشترک رسیدند. همچنین، در وزن ۷۴ کیلوگرم علی مردانی بهعنوان نخست، طاهر...
به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا، مسابقات قهرمانی تیراندازی اهداف پروازی رشته تراپ جنوب کشور در مجتمع آموزشی، پژوهشی، رفاهی، ورزشی، کارگاهی و آزمایشگاهی عالیشهر دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر با حضور ۴۵ ورزشکار از استانهای بوشهر، فارس، کهگیلویه و بویراحمد و خوزستان برگزار و نفرات برتر این مسابقات معرفی شدند. یعقوب علیپور،...
عبدالعلی ابراهیمی در گفت و گو با خبرنگار مهر، با اشاره به برگزاری مسابقات درون اردویی تیم استان افزود: مسابقات درون اردویی ووشو ساندا آذربایجان شرقی در بخش بانوان رده سنی بزرگسالان صبح جمعه از ساعت ۱۰ در خانه ووشو استان برگزار شد و نفرات فیکس اوزانهای مختلف به ترتیب ذیل مشخص و معرفی شدند؛...
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز گلستان رقابتهای کورس بهاره گنبدکاووس از روز پنجشنبه ۲۳ فروردین آغاز شد و دیروز جمعه در روز دوم رقابتها چابکسواران با ۸۱ راس اسب در هفت دور به میدان آمدند. نورمحمد بهادر با اسب بیگلر کز، بنیامین جرجانی با سای کالر، یاسین زارعی کسلخه با ارتش،محمدصفا مختوم نژاد با...
مسابقات کشتی با چوخه اسفراین که برای نخستین بار با حضور کشتیگیران بینالمللی برگزار شد، نفرات برتر خود را شناخت. به گزارش خبرگزاری ایمنا از خراسان شمالی، مسابقات کشتی با چوخه اسفراین که برای نخستین بار با حضور کشتیگیران بینالمللی برگزار شد، نفرات برتر خود را شناخت. در این رقابتها بیش از ۱۰۰ چوخهکار ایرانی...
رقابتهای بینالمللی کوراش جام پوریای ولی در دو وزن ۹۰- کیلوگرم و ۹۰+ کیلوگرم طی روزهای ۲۳ و ۲۴ فرودینماه با حضور نمایندگان ۱۴ کشور دنیا به میزبانی گود چشمه زینلخان اسفراین و با استقبال بیش از ۱۰ هزار نفری مردم این شهرستان برگزار شد. نتایج این مسابقات به شرح زیر است: در وزن...
به گزارش خبرگزاری مهر، اولین دوره مسابقات بینالمللی کشتی باچوخه گود چشمه زینلخان اسفراین با حضور ۱۲۵ ورزشکار داخلی و ۲۴ ورزشکار خارجی از ۱۱ کشور در تاریخ ۲۴ فروردینماه برگزار شد. در پایان این رقابتها، در وزن ۶۶ کیلوگرم مهدی قدیمی مقام اول، حمید سلمانیان مقام دوم و حمید چادرنشین و حسن گروهی سوم...
به گزارش صدای ایران،رقابت چوخه کاران از سراسر کشور با معرفی نفرات برتر به پایان رسید و در وزن ۶۶ کیلوگرم مهرداد قدیمی مقام اول، حمید سلیمانیان نفر دوم و حمید چادرنشین و حسن گروهی به مقام سوم مشترک رسیدند.در وزن ۷۴ کیلوگرم علی مروانی به عنوان نخست، طاهر شعبانی به مقام دوم، امیرحسین ولی...
رئیس دانشگاه پیام نور هرمزگان از در نظر گرفتن جوایز ارزشمند بین ۵۰۰ تا ۱۰۰ میلیون ریال برای نفرات برتر جشنواره ملی اختراعات خلیج فارس خبر داد. - اخبار استانها - به گزارش روز جمعه خبرگزاری تسنیم دفتر جزایر خلیج فارس، منصور فرهادی با اشاره به برگزاری جشنواره ملی اختراعات خلیج فارس در بوموسی، ابراز...
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای خراسان شمالی نفرات برتر مسابقات بین المللی کوراش جام پوریا ولی در اسفراین معرفی شدند. دومین روز رقابتهای کوراش جام پوریا ولی در دو وزن ۹۰- کیلوگرم و ۹۰+ کیلوگرم با حضور نمایندگان ۱۴ کشور به میزبانی گود چشمه زینلخان اسفراین در روزهای۲۳ و ۲۴ فروردین، به پایان رسید. ????️در این...
کورش خسرویار در گفتوگو با مهر عنوان کرد: رقابتهای بینالمللی کوراش جام پوریا ولی در دو وزن ۹۰- کیلوگرم و ۹۰+ کیلوگرم طی روزهای ۲۳ و ۲۴ فرودینماه با حضور نمایندگان ۱۴ کشور دنیا به میزبانی گود چشمه زینلخان اسفراین برگزار شد. دبیر انجمن کوراش در ادامه به نتایج کسب شده اشاره کرد و گفت:...
به گزارش "ورزش سه" کورش خسرویار دبیر انجمن کوراش در گفتوگو با ایسنا عنوان کرد: رقابتهای بینالمللی کوراش جام پوریا ولی در دو وزن ۹۰- کیلوگرم و ۹۰+ کیلوگرم طی روزهای ۲۳ و ۲۴ فرودینماه با حضور نمایندگان ۱۴ کشور دنیا به میزبانی گود چشمه زینلخان اسفراین برگزار شد.وی در ادامه به نتایج کسب شده...
ایسنا/خراسان شمالی نفرات برتر مسابقات بینالمللی کوراش جام پوریا ولی که در محل گود چشمه زینل خان اسفراین برگزتر شد، مشخص شد. کورش خسرویار دبیر انجمن کوراش در گفتوگو با ایسنا عنوان کرد: رقابتهای بینالمللی کوراش جام پوریا ولی در دو وزن ۹۰- کیلوگرم و ۹۰+ کیلوگرم طی روزهای ۲۳ و ۲۴ فرودینماه با...
جرارد پیکه، مدافع سابق بارسلونا در چالش بلایند رنکینگ انتخاب 5 مهاجم برتر این باشگاه شرکت کرد. دانلود (3.8MB)
تیم شهید نادری قهرمان مسابقه دو صحرانوردی بخش مرکزی نهاوند شد. - اخبار استانها - به گزارش خبرگزاری تسنیم از نهاوند کرم سهرابی رئیس هئیت دوومیدانی شهرستان نهاوند گفت: نخستین مسابقه دو صحرانوردی کشف استعدادیابی روستایی بخش مرکزی نهاوند در سال جدید با عنوان جشنواره بهار در بهار گرامیداشت یاد و خاطره شهدای ورزشکار بخش...
اندی رابرتسون، مدافع چپ لیورپول در چالش بلایند رنکینگ انتخاب 5 هافبک اروپایی شرکت کرد. دانلود (1.8MB)
به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای خراسان شمالی؛ رقابتهای قهرمانی کوراش خراسان شمالی در رده سنی بزرگسالان از هفت فروردین ماه به مدت ۲ روز در سالن شهید علیدخت بجنورد با حضور ۶۸ کوراش کار برگزار شد دبیر انجمن کوراش کشور گفت: علیرضا مهنانی در وزن ۶۰ کیلو، امیرمحمد طالبی در وزن ۶۶ کیلو،...
ایسنا/کردستان نفرات برتر نهمین دوره جشنواره ابوذر در کردستان معرفی شدند که طی آن رتبه دوم بخش گزارش به فرانک کیانپور از ایسنا رسید. به گزارش ایسنا، مراسم اختتامیه نهمین جشنواره ابوذر امروز شنبه (۲۶ اسفندماه) در سالن پیامبر اعظم استانداری کردستان و با حضور جمعی از مسئولان استانی و اهالی رسانه در سنندج...
به گزارش خبرگزاری صداوسیما کیش، مسابقات شنا در رده های سنی زیر ۱۰ و ۱۶ سال در ۸ ماده برگزار شد. شناگران در بخش پیش تیم و در رده سنی زیر ۱۰ سال ماده ۵۰ متر قورباغه با هم رقابت کردند و نهال غریبی، آیسان طهماسبی، آوین اسدپور نفرات برتر شدند. فاطمه غریبی، آدرینا امیری...
به گزارش خبرنگار حوزه استانها خبرگزاری تقریب، مدیر عامل شرکت گاز کردستان در این جشنواره منطقه ای گاز و رسانه اظهار داشت: امسال در استان کردستان اتفاقات تلخ و شیرین زیادی رقم خورد و در حوزه گاز هم خوشبختانه فصل زمستان را به خوبی پشت سر گذرانیم و مشکل قطعی گاز و افت فشار گاز...
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای استان آذربایجان غربی،حسین نجفی مسئول دارالقرآن شرکت گاز استان، گفت: مرحله مقدماتی مسابقات حفظ، قرائت و مفاهیم قرآن کریم و نهجالبلاغه کارکنان، همسران و فرزندان این شرکت برگزار و نتایج آن مشخص شد. وی با بیان اینکه امسال ۲۷۰ نفر در این مسابقات شرکت کرده بودند، افزود: از این تعداد...
به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا، مسابقات والیبال دانشجویان دختر دانشگاه آزاد اسلامی منطقه یک کشور استانهای (فارس، بوشهر و کهگیلویه و بویراحمد) به مدت سه روزبه میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد آباده برگزار و پس از انجام بازیهای جذاب و دیدنی نتایج ذیل حاصل شد: مقام اول: دانشگاه آزاد اسلامی واحد شیرازمقام...
معاون امور فرهنگی کمیته امداد امام خمینی(ره) خراسان جنوبی گفت: مراسم اختتامیه مرحله استانی ششمین دوره جشنواره قرآنی «باران وحی» ویژه مددجویان خراسانجنوبی با قدردانی از ۱۹۲ نفر از برترینها برگزار شد. - اخبار استانها - به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند، جمشید سورگی در مراسم اختتامیه مرحله استانی ششمین دوره جشنواره قرآنی «باران وحی»...
در یک سال گذشته حدود ۲۰۰ جوان و نوجوان در قالب این لیگ، به تولید محتوی در عرصه فضای مجازی پرداختند. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
محمد جواد متقیان نژاد در گفتوگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: مراسم اختتامیه دوره نهم مسابقات لیگ استانی تفنگ و تپانچه بادی مردان و زنان قم برگزار و نفرات برتر تجلیل شدند. رییس هیات تیراندازی استان قم با اشاره به نفرات برتر رشته تفنگ بادی گفت: مقام اول این بخش بهدحامد غرباقی، مقام دوم به...
به گزارش جام جم آنلاین از سایت رسمی فدراسیون اسکواش، مسابقات انتخابی تیم ملی مردان چهارشنبه هفته گذشته با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد و نوید ملک ثابت، محمد رضا ضیاء کاشانی، سمیع الله قاصدآبادی، پویا شفیعی فرد، مجتبی کفیلی و سپهر اعتماد پور توانستند شانس حضور در اردوی تیم ملی اسکواش...
مسابقات انتخابی تیم ملی اسکواش مردان چهارشنبه هفته گذشته با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد. - اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت رسمی فدراسیون اسکواش، مسابقات انتخابی تیم ملی مردان چهارشنبه هفته گذشته با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد و نوید ملک ثابت،...
مسابقات ووشو قهرمانی بزرگسالان استان مازندران و انتخابی مسابقات کشوری در آکادمی ووشو پرشین طبرستان به میزبانی هیات ووشو شهرستان قائم شهر برگزار شد.در پایان مسابقات نیز نفرات زیر، عنوانهای اول و دوم هر وزن را به خود اختصاص دادند.وزن ۵۲ کیلوگرم:۱- آرمین خمک ۲- مهیار ملکشاهوزن ۵۶ کیلوگرم: ۱- علیرضا مقصودی ۲- مهدی منصوریوزن...
به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای خراسان شمالی ، محمد براتی افزود: هزار اثر به این جشنواره ارسال شد که ۲۴ اثر منتخب و به مرحله پایانی راه یافتند از این تعداد ۱۸ اثر از خراسان شمالی و ۶ اثر دیگر از استانهای خوزستان، تهران، گلستان و خراسان رضوی هستند.وی گفت: جشنواره ملی، ادبی...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما، نخستین دوره مسابقات آزاد اهداف پروازی و رنکینگ ۶ ماه نخست سال ۱۴۰۳، در بخش تراپ و اسکیت برگزار شد و در پایان نفرات برتر در هر بخش معرفی شدند. نفرات برتر مسابقه آزاد تراپ پس از برگزاری مرحله پایانی: ۱- امیرحسین آقازاده...
نفرات برتر چهاردهمین همایش بینالمللی علوم ورزشی با شعار «انسان سالم، انسان متعالی» با ارائه به روز ترین مطالب علمی- پژوهشی در حوزه ورزش معرفی شدند. به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، به نقل از پژوهشگاه تربیتبدنی و علوم ورزشی، آیین اختتامیه چهاردهمین همایش بینالمللی علوم ورزشی با حضور دکتر زهرا سلمان رییس پژوهشگاه و...
به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما؛ نخستین دوره مسابقات آزاد اهداف پروازی و رنکینگ ۶ ماه نخست سال ۱۴۰۳، در بخش تراپ و اسکیت برگزار شد و در پایان نفرات برتر در هر بخش معرفی شدند. در پایان این مسابقات اسامی نفرات برتر تراپ بانوان به شرح زیر است؛ ۱-...
محسن جعفریان اظهار داشت: هشتمین دوره جشنواره آموزشی تحصیلی جایزه ملی ایثار با هدف شناسایی و تجلیل از دانشجویان سرآمد در زمینههای علمی، آموزشی، پژوهشی و فرهنگی و ایجاد پویایی و افزایش انگیزه در رقابت تحصیلی در میان دانشجویان دانشگاههای و مراکز آموزش عالی کشور برگزار شد. وی افزود: در این جشنواره ملی از...
به گزارش خبرگزاری مهر، علی ثابت نیا در آیین اختتامیه نخستین جشنواره ملی عود نوازی قشم، اظهار کرد: این جشنواره در دو بخش موسیقی نواحی و موسیقی دستگاهی در دو رده سنی جوان و بزرگسال برگزار شد. وی خاطرنشان کرد: در مراسم اختتامیه این جشنواره همچنین از هنرمند نوجوان شهراد شیخی تقدیر شد و به...
به گزارش گروه دانشگاه ایسکانیوز، هشتمین دوره جشنواره آموزشی تحصیلی" جایزه ملی ایثار" با هدف شناسایی و تجلیل از دانشجویان سرآمد در زمینههای علمی، آموزشی، پژوهشی و فرهنگی و ایجاد پویایی و افزایش انگیزه در رقابت تحصیلی در میان دانشجویان دانشگاههای و مراکز آموزش عالی کشور برگزار شد. محسن جعفریان دهکردی معاون فرهنگی و دانشجویی...
این مسابقات دیروز با حضور بیش از ۱۵۰ تیم از شهرهای مختلف استان در گرگان برگزار شد و در پایان در رشته مسیریاب مقدماتی سینا رضایی، آرتین اردلان، قاسم کمالی و پرهام خاندوزی برتر شدند.در رشته مسیریاب ویژه هم طاها عرب زاده، محمد مهدی بزی، امیرمحمد منتظری و علی رجبی عنوان برتر را کسب...
محسن جعفریاندهکردی، معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرکرد در گفتوگو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری آنا با بیان اینکه هشتمین دوره جشنواره آموزشی تحصیلی«جایزه ملی ایثار» با هدف شناسایی و تجلیل از دانشجویان سرآمد در زمینههای علمی، آموزشی، پژوهشی و فرهنگی و ایجاد پویایی و افزایش انگیزه در رقابت تحصیلی میان...
به گزارش خبرنگار مهر، سومین دوره مسابقات اتومبیلرانی درگ دسته آزاد کشوری ۴۰۰ متر آقایان و بانوان "تبریز کاپ" با حضور ۱۳۴ نفر از سراسر کشور در پیست یادگار امام (ره) تبریز برگزار شد. شرکت کنندگان در این مسابقات در کلاس ۱۵۰۰- ۸ سوپاپ- ۱۶ سوپاپ ۱۸۰۰- ۱۶ سوپاپ ۲۰۰۰- 206- N.A- اتمسفر دیفرانسیل عقب-...
ایسنا/گلستان سرمربی تیم والیبال شهرداری گنبدکاووس با اشاره به اینکه بازی با گیتیپسند برای ما یک بازی تشریفاتی است، گفت: به بازیکن اصلی برای حضور پرقدرت در بازیهای مرحله حذفی و حفظ سهمیه لیگ برتر استراحت خواهم داد. حبیب کوزهلی در گفت و گو با ایسنا با اشاره به بازی تیم والیبال شهرداری گنبدکاووس...
نفرات برتر اولین دوره رقابتهای کشتی آزاد گرامیداشت شهدای کشتیگیر استان تهران مشخص شدند. به گزارش ایسنا، اولین دوره مسابقات کشتی آزاد گرامیداشت شهدای کشتیگیر استان تهران با حضور ۱۶۷ کشتیگیر و ۱۴ تیم از استان تهران به همراه تیمهایی از استانهای البرز و گلستان برگزار شد. در حاشیه این مسابقات که به میزبانی...
به گزارش حوزه استان های خبرگزاری تقریب، رئیس کمیته امداد شهرستان قشم اظهار داشت: این جشنواره با رویکرد قرآنی و با هدف شناسایی، توانمندسازی و بهسازی قرآنی و هنری مددجویان کمیته امداد شهرستان قشم و ارتقای دانش قرآنی جامعه هدف برگزار شد. رضا تارک افزود: در این دوره از مسابقات ۶۰ شرکت کننده دختر...
ایسنا/کردستان سومین جشنواره رسانه و منابع طبیعی در استان کردستان با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد. سومین جشنواره منابع طبیعی و رسانه استان کردستان شامگاه سهشنبه (۱۵ اسفند) با حضور مسئولان و اهالی رسانه و خبرنگاران استان کردستان برگزار شد که در این آئین «فرانک کیانپور» از خبرگزاری ایسنا حائز رتبه...
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما البرز ، معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی استان البرز گفت :این مسابقات با همت جهاد دانشگاهی و با هدف ارتقا فرهنگ گفت و گو و بسط و گسترش مباحثه مستدل و فرهنگ نقادی خلاقانه برگزار شد. قاسمی افزود: در این دوره از مسابقات ۱۸ تیم ۴ نفره از دانشگاه های...
نفرات برتر مرحله اول دهمین دوره مسابقات ملی دانش آموزی «دانش مغز» تحت حمایت ستاد توسعه علوم و فناوریهای شناختی معرفی شدند. به گزارش ایسنا، مرحله نخست دهمین دوره مسابقات ملی دانشآموزی «دانش مغز» تحت حمایت ستاد توسعه علوم و فناوریهای شناختی برگزار شد و نفرات برتر این دوره از رقابتها مشخص شدند. در این...
به گزارش خبرنگار گروه پژوهش و دانش خبرگزاری علم و فناوری آنا، مراسم اختتامیه جشنواره نخستین جایزه ملی پژوهشهای برتر روابط فرهنگی بینالمللی در حسینیه الزهرا(س) سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی برگزار و نفرات برتر معرفی و تجلیل شدند. ازجمله محورهای این رویداد «دیپلماسی عمومی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران»، «اقتصاد فرهنگ در عرصه بینالملل»،...
به گزارش حوزه فرهنگ و هنر خبرگزاری تقریب، اسامی و آثار برگزیدگان اولین دوره جایزه ملی پژوهشهای برتر روابط فرهنگی بینالمللی به شرح زیر است: رشته پژوهشگران شاخص سازمان در سال 1402: نفر برگزیده: دکتر محمدرضا بهمنی، دکتر مهدی مولایی به خاطر کتاب فاخر: چیستی رویکرد تمدنی، از عرصه نظر تا صحنه عمل. ...
به گزارش خبرنگار گروه پژوهش و دانش خبرگزاری علم و فناوری آنا، از جمله محورهای این رویداد «دیپلماسی عمومی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران»، «اقتصاد فرهنگ در عرصه بینالملل»، «دیپلماسی تاریخی، دوران گذار تاریخی و نظم نوین منطقهای و جهانی»، «ایرانیتباران و ایرانیان خارج از کشور» و «فناوریهای نوین در روابط فرهنگی بینالمللی» عنوان شده...
به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای خراسان شمالی ، مدیرکل کتابخانههای عمومی استان در آیین اختتامیه دوازدهمین مرحله استانی جشنواره کتابخوانی رضوی گفت: در این دوره ۲۸ هزار و ۲۱۹ شرکت کننده در ۱۳ بخش با هم رقابت کردند که از این تعداد ۱۶۳ نفر تقدیر در سه سطح کتابخانه، شهرستان و استان برگزیده شدند.آریان...
به گزارش خبرگزاری علم و فناوری آنا، مرحله نخست دهمین دوره مسابقات ملی دانش آموزی «دانش مغز» تحت حمایت ستاد توسعه علوم و فناوریهای شناختی برگزار ونفرات برتر این دوره از رقابتها مشخص شدند. در این مرحله از مسابقات، ۲ هزار ۶۰۰ دانش آموز در رده سنی ۱۳ تا ۱۸ سال از بیش از ۳۰...
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، در این مرحله از مسابقات ، ۲ هزار و ۶۰۰ دانش آموز در رده سنی ۱۳ تا ۱۸ سال از بیش از ۳۰ استان کشور با یکدیگر رقابت کردند و ۵۴ دانش آموز اول این رقابتها ،برای حضور در مرحله دوم برگزیده شدند. برگزیدگان این مرحله، بهار سال...
به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای چهارمحال و بختیاری، مدیر ستاد هماهنگی کانونهای فرهنگی هنری مساجد چهارمحال و بختیاری گفت: شرکت کنندگان در رشتههای قرائت تحقیق بالای ۱۶ سال برادران و خواهران، اذان زیر ۱۶ سال و بالای ۱۶ سال برادران، قرائت ترتیل (تلاوت نور) برادران و قرائت تقلیدی زیر ۱۶ سال برادران به...
به گزارش خبرنگار مهر، رقابتهای تور جهانی تنیس مردان «فیوچرز» در جزیره کیش در حال برگزاری است. طبق اعلام داوود عزیزی رییس فدراسیون تنیس در این دوره از مسابقات بیش از ۶۴ ورزشکار خارجی از ۲۳ کشور حضور دارند و در پایان این مسابقات نیز به نفرات برتر ۱۵ هزار دلار به عنوان جایزه نقدی...
جاسم محمدی اظهار داشت: هزار و ۱۰۱ مددجوی زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) استان، در ردههای سنی چهار تا ۷۰ سال خواهر و برادر در ۱۵ رشته آوایی، مفاهیم و هنری از جمله اذان، ترتیل، تحقیق، حفظ، دعاخوانی و مداحی، خوشنویسی، مداحی، قصهگویی و... در جشنواره باران وحی باهم به رقابت پرداختند. وی...
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز اراک؛دومین کنگره ملی شعر انتظاراستان مرکزی در شهرستان زرندیه با موضوع ویژه انتظار، مقاومت و فلسطین با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد. برگزیدگان در دو بخش شعر مهدوی و شعر فلسطین و مقاومت به رقابت پرداختند و به عنوان نفرات برتر معرفی و به قرائت اشعار خویش پرداختند....
به گزارش خبرگزاری صداوسیما کیش، این رقابتها با حضور دختران و پسران اسکیت باز در مجموعه اختصاصی اسکیت دهکده ورزشی المپیک برگزار شد. کیارش اشرف اردکانی، الوین انتظار مهدی، میران محمد زاده، رایان مسگر پور، آرین عزیزی، علی محمودی و محمد محمود زاده در بخش پسران و رده سنی ۷ و زیر ۷ سال...
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، مرکز اصفهان ؛ اختتامیه اولین کنگره شعر انتظار با حضور شاعران آیینی و مسئولان شهرستان گلپایگان در سالن اندیشه اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گلپایگان برگزار شد و با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد. دبیر کنگره شعر انتظار گلپایگان با اشاره به برگزاری این کنگره...
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، مرکز اصفهان ؛ در رشته تپانچه بادی در بخش انفرادی در رده سنی بزرگسالان زینب شکاری از تیم المپیک الف، رشته تپانچه بادی در بخش انفرادی رده سنی نوجوانان زهرا صادقی، رشته تفنگ بادی در بخش انفرادی رده سنی بزرگسالان فاطمه امینی از تیم شهید زرین الف، رشته...
وحید آرایی: با حمایت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و وزیر محترم، جشنواره علمی شهید چمران به مثابه سایر جشنواره های علمی، جای خود را در نظام آموزش عالی کشور پیدا کرده که مشارکت بالای اساتید و نیز کیفیت آثار علمی ارسالی حاکی از جایگاه نهادینه شده این جشنواره است. به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری...
وحید آرایی معاون علمی و پژوهشی سازمان بسیج اساتید کشور و دبیر دومین جشنواره علمی شهید چمران در اختتامیه این جشنواره در دانشگاه تهران گفت: جشنواره علمی شهید چمران با رویکرد مسأله یابی و حل مسئله در زیست بوم ملی، استانی و محلی در راستای تحقق اسناد بالادستی علم و فناوری برگزار شده است....
مسابقه کستینگ (پرتاب در خشکی) انتخابی شهرستان گنبد کاووس استان گلستان در محل استادیوم ۵ هزار نفری این شهر برگزار شد. در این مسابقات نفرات برتر این مسابقه معرفی شدند و در پایان از نفرات برتر با اهدای جوایز و احکام قهرمانی قدردانی شد. شهروندخبرنگار ما تصاویری ارسال کرده است که مشاهده میکنید. منبع:...
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز آذربایجان شرقی دبیر جشنواره عکس ارسباران گفت: این جشنواره با هدف به تصویر کشیدن، معرفی و شناساندن زیباییها، سبک زندگی مردم، صنایع دستی، سوغات و ظرفیتهای گردشگری منطقه ارسباران در شهرستان اهر برگزار شد. سعید قاسمی ادامه داد: تعداد ۱۸۰۰ اثر از ۱۷ استان به دبیرخانه این رویداد ملی رسیده...
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، در این مسابقه که به مناسبت نیمه شعبان برگزار شد ۱۰ تیم در مجموعه ورزشی آزادی کرمانشاه با هم رقابت کردند که در پایان دیانا غیاثی و نرگس نوری اول شدند، عاطفه دلگشایی و مه گل ساری اصلانی در جایگاه دوم ایستادند و مونا مروت، هلنا...
نفرات و گروههای برتر هجدهمین جشنواره بینالمللی تئاتر کردی سقز معرفی و مورد تجلیل قرار گرفتند. - اخبار استانها - به گزارش خبرگزاری تسنیم از سنندج، اختتامیه هجدهمین جشنواره تئاتر کُردی سقز با حضور مدیرکل هنرهای نمایشی وزارت ارشاد، مسئولان استانی و شهرستانی در این شهر برگزار و نفرات و گروههای برتر این جشنواره معرفی شدند.اسماعیل زارعیکوشا، استاندار کردستان...
فینال برترینهای رنکینگ تپانچه سال ۱۴۰۲ با معرفی نفرات برتر به پایان رسید. - اخبار ورزشی - به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، فینال برترین های رنکینگ تپانچه سال 1402 امروز (پنجشنبه)، 3 اسفند ماه در سالن فینال مجموعه تیراندازی برگزار شد.امتیاز این مسابقات در رنکینگ کشوری تیراندازان تاثیر...
هرمزگان-جام جم انلاین-در مراسمی نفرات برتر ششمین جشنواره رسانهای ابوذر در هرمزگان معرفی شدند. در بخش گزارش ویدئویی این جشنواره حنانه بنجوری از معاونت خبر صداوسیمای مرکز خلیج فارس رتبه نخست را از آن خود کرد و حسین اژدهایی مقام دوم را بخود اختصاص داد. در این بخش فرهاد شرف پور نیز از خبرگزاری ایرنا...
ایسنا/مرکزی دومین کنگره ملی شعر انتظار در زرندیه با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد. آئین اختتامیه این کنگره شامگاه چهارشنبه، دوم اسفندماه سال جاری در محل سالن امام علی(ع) شهر مامونیه برگزار شد. در این مراسم که با حضور مسئولین استانی، شهرستانی، شاعران، ادیبان و فرهیختگان شهرستان، استان و کشور برگزار...
به گزارش خبرگزاری صداوسیما کیش، مسئول فرهنگی عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی ویژه کیش گفت: ۶۰ اثر به دبیرخانه جشنواره گوهر فاطمی ارسال شد و پس از داوری آثار ۱۰ نفر برگزیده معرفی شدند. قربانی گفت: جشنواره در هفت محور و در قالبهای نقاشی، موشن گرافیک، دل نوشته، کلیپ و فیلم کوتاه برگزار شد. بیست و...
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز فارس، در مراسمی که در تیپ ۳۷ زرهی مستقر در منطقه سیاح دارنگون شیراز برگزار شد نفرات برتر مسابقات نهایی سپهبدهای ارتش که مقامهای اول تا سوم را کسب کرده بودند معرفی شدند.امیر رضایی ارشد نظامی ارتش در استانهای فارس و کهگیلویه و بویراحمد هدف از برگزاری این مسابقات...
به گزارش خبرگزاری مهر، حسین محمودی فر اظهار کرد: فراخوان جشنواره ایده پردازی «ایدهای برای فردا» با موضوع سبک زندگی ایرانی اسلامی در قالب طرح و ایده (فرهنگی، هنری و اجتماعی) در آذرماه ۱۴۰۲ منتشر شد. مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان مرکزی تصریح کرد: این فراخوان با موضوع حمایت از بنیان خانواده و جوانی...
به گزارش قدس آنلاین، میلاد مرادی ضمن تبریک هفته جوان اظهار داشت: یکی از مهمترین برنامههای معاونت جوانان ادارهکل ورزش و جوانان استان همدان در هفته جوان برگزاری جشنواره جوانان برتر ایران زمین با شعار " جوان ایرانی، پرچمدار پیشرفت" است. وی افزود: جشنواره جوانان برتر استان همدان در ۴ محور و ۱۰ زیر...
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز یزد، مسابقه کتابخوانی «ایران مقتدر» با محوریت نوجوانان ۱۳ تا ۱۸ سال به همت ستاد هماهنگی کانونهای مساجد یزد برگزار شد که نفرات برتر این مسابقات معرفی شدند. اسامی ۲۰۰ نفر برگزیده این مسابقه در کانال اطلاعرسانی ستاد هماهنگی کانونهای مساجد استان یزد اعلام شده است که علاقه...
ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد جشنواره ملی شعر اقوام که به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی یاسوج برگزار شد با معرفی نفرات برتر پایان یافت و طی مراسمی از ۱۵ شعر فاخر و خالقان آنها با اهدای جوایزی تجلیل شد. حجت الاسلام محمد غفاری، مدیر فرهنگی دانشگاه آزاد واحد یاسوج در این مراسم گفت: در دوران غیبت...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما، در پایان شانزدهمین دوره لیگ برتر تفنگ بانوان ایران نفرات برتر در بخش بزرگسالان و جوانان معرفی شدند. نتایج انفرادی در رده سنی بزرگسالان به شرح زیر است: ۱- نجمه خدمتی (هیات اشتهارد البرز) با میانگین امتیاز ۶۳۱/۰۰، ۲- فاطمه امینی (باشگاه...
در پایان شانزدهمین دوره لیگ برتر تپانچه بانوان نفرات برتر در بخش بزرگسالان و جوانان معرفی شدند. نتایج انفرادی رده سنی بزرگسالان به شرح زیر است: 1- هانیه رستمیان (هیئت مازندران) با میانگین امتیاز 579/502- مینا قربانی (باشگاه فولاد هرمزگان) با میانگین امتیاز 578/503- زینب طوماری (باشگاه دانشگاه آزاد اسلامی) با میانگین امتیاز 577 نتایج...
در پایان شانزدهمین دوره لیگ برتر تفنگ بانوان نفرات برتر در بخش بزرگسالان و جوانان معرفی شدند. به گزارش خبرگزاری ایمنا و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، در پایان شانزدهمین دوره لیگ برتر تفنگ بانوان نفرات برتر در بخش بزرگسالان و جوانان معرفی شدند. نتایج انفرادی در رده سنی بزرگسالان ۱- نجمه خدمتی...
به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، در پایان شانزدهمین دوره لیگ برتر تپانچه بانوان نفرات برتر در بخش بزرگسالان و جوانان معرفی شدند. نتایج انفرادی رده سنی بزرگسالان به شرح زیر است: ۱- هانیه رستمیان (هیات مازندران) با میانگین امتیاز ۵۰/۵۷۹ ۲- مینا قربانی (باشگاه فولاد هرمزگان) با میانگین...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما، مسابقات سنگنوردی جام فجر یادواره زندهیاد «وحید مرادی خالد» به میزبانی همدان با معرفی نفرات برتر ماده کمباین پیگیری شد. نفرات برتر ماده «کمباین» به شرح زیر است: نفر اول: «رادین فروغیان» از باشگاه نیچرفرند تهران نفر دوم: «داوود رکابی» از باشگاه...
ایسنا/خوزستان معاون پژوهش، برنامهریزی و سنجش مهارت سازمان فنی و حرفهای کشور از معرفی نفرات برتر مسابقات مهارتی فناوری خودرو خبر داد. علیحسین شهریور در گفتوگو با ایسنا، اظهار کرد: یکی از برنامههای سازمان آموزش فنی و حرفهای برای توسعه مهارتآموزی در کشور به ویژه بین جوانان، برگزاری مسابقات مهارت استغ این مسابقات در...
به گزارش خبرگزاری صداوسیمامرکز یزد، مسابقات نهایی رشتههای انفرادی و تیمی دومین المپیاد ورزش کارگری استان یزد با حضور مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد برگزار و با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد. این المپیاد در ویژه ۶ هزار نفر از کارگران آقا و بانوی ۶۶ شرکت و واحد تولیدی استان...
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز اردبیل، اولین دوره مسابقات خانههای ورزش روستایی استان اردبیل (جام یاریگران زندگی) با شرکت بیش از ۱۰۰ ورزشکار از ۱۲ شهرستان در چهار رشته ورزشی تنیس روی میز، شطرنج، دارت و دو و میدانی در مجموعه ورزشی تختی اردبیل برگزار شد.بر این اساس در بخش آقایان و در رشته ورزشی...
چهارمین جشنواره کتاب قرآنی با تجلیل از نفرات برتر در قم بهکار خود پایان داد. - اخبار استانها - به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم، حجتالاسلام والمسلمین سیدمحمد نقیب، رئیس دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم ظهر امروز در آیین اختتامیه چهارمین دوره جشنواره کتاب قرآنی سال دانشگاه علوم و معارف قرآن کریم که در سالن...
با برگزاری مسابقات رشته های گیمزکلاسیک، بادی کلاسیک و بادی بیلدینگ در روز دوم، رقابت های پرورش اندام باشگاههای کشور به پایان رسید. به گزارش تابناک ورزشی، به نقل از روابط عمومی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام، پرونده بیست و یکمین دوره مسابقات پرورش اندام قهرمانی باشگاههای کشور روز گذشته در سالن ۶ هزار نفری...
بيست و يكمين دوره مسابقات پرورش اندام قهرمانى باشگاههاى كشور(گراميداشت دهه مبارک فجر) از روز پنجشنبه ۲۶ بهمن ماه در سالن ۶ هزار نفری شهر رشت در استان گیلان آغاز شد. به گزارش روابط عمومى فدراسيون بدنسازى و پرورش اندام، در روز نخست این رویداد نفرات برتر رشته های پارابیلدینگ، فیزیک، فیزیک کلاسیک و ماسکولار...
به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای استان خوزستان، غلامرضا روشان به خبرنگار ما گفت: زندانیان از همه زندانهای استان خوزستان در اولین جشنواره آوایی، محلی، بومی و آیینی که در زندان مرکزی اهواز برگزار شد، شرکت کردند. وی افزود: در پایان این جشنواره به نفرات برتر که توسط هیئت داوران انتخاب میشوند، دیپلم افتخار اعطا خواهد شد....
به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای استان خوزستان، غلامرضا روشان به خبرنگار ما گفت: زندانیان از همه زندانهای استان خوزستان در اولین جشنواره آوایی، محلی، بومی و آیینی که در زندان مرکزی اهواز برگزار شد، شرکت کردند. وی افزود: در پایان این جشنواره به نفرات برتر که توسط هیئت داوران انتخاب میشوند، دیپلم افتخار اعطا خواهد شد....
خبرگزاری آریا- رقابتهای کشتی آزاد قهرمانی اروپا با مشخص شدن نفرات برتر پنج وزن نخست و فینالیستهای پنج وزن دوم در شهر بخارست رومانی پیگیری شد. به گزارش آریا به نقل از فدراسیون کشتی، این رقابتها از 27 بهمن آغاز شده است و امروز به پایان میرسد. اسامی نفرات برتر پنج وزن نخست...
به گزارش خبرگزاری صداوسیما کیش، رقابتهای بینالمللی تنیس پیشکسوتان با انجام دیدارهای پایانی در زمینهای تنیس المپیک کیش برگزار و در نهایت نفرات برتر معرفی شدند. اصلان منتخب، آرش معینی به عنوان نفرات اول و دوم و مسعود الماسی و هادی جلالوند نیز مقام سوم مشترک را در رده سنی بالای ۳۰ سال کسب...
به گزارش خبرگزاری صداوسیما، مرکز اردبیل سرپرست کمیته ورزش و بازیهای الکترونیکی هیات ورزشهای همگانی استان اردبیل گفت: مسابقات جایزه بزرگ ورزشهای الکترونیک استان با همکاری سازمان فرهنگی و ورزشی اردبیل، اداره کل ورزش و جوانان، شرکت مهندسین تخت جمشید و باشگاه ورزشهای الکترونیک بیگ بنگ برگزار شد.میثم رستمی گفت: این مسابقات به مناسبت...
خبرگزاری آریا- نفرات برتر اوزان دوم مسابقات بین المللی کشتی آزاد جوانان گرامیداشت شهیدان علی پناه در خرم آباد مشخص شدند.به نقل از روابط عمومی هیات کشتی لرستان، در روز دوم این رقابت ها و در وزن 61 کیلوگرم شهداد خسروی با نتیجه ی 3 بر 1 امیر علی فریدی را شکست داد و به...
به گزارش خبرگزاری صداوسیما کیش، مسابقات تیراندازی با کمان در دو بخش بانوان و آقایان گرامیداشت دهه فجر برگزار شد و نفرات برتر مشخص شدند. روشا منتظر شهری، وانیا فدایی و ثنا کشاورز در بخش بانوان رتبه های اول تا سوم را کسب کردند. آراد خانی، محمد مهدی اعلائی و سام سر افراز نیز...
به گزارش خبرنگار مهر، اختتامیه جشنواره رسانهای ابوذر استان سمنان بعد از ظهر شنبه در سالن شهید بسطامی سپاه استان سمنان برگزار و نفرات برتر در بخشهای مختلف مورد تقدیر قرار گرفتند. در بین آثار منتخب نام دو خبرنگار خبرگزاری مهر استان سمنان هم حضور داشت. از بین ۹۷۰ اثر ارسالی به هفتمین جشنواره ابوذر...
به گزارش خبرگزاری صداوسیما، مرکز اردبیل، یک دوره مسابقه شنا با حضور ۶۰ پسر و ۵۰ دختر در ردههای سنی ۱۰ و زیر ۱۰ سال، ۱۲ - ۱۱ سال و ۱۴ - ۱۳ سال در پنج ماده رقابتی ۵۰ متر پروانه، ۵۰ متر قورباغه، ۵۰ متر کرال سینه، ۵۰ متر کرال پشت و ۱۰۰...
به گزارش جام جم آنلاین از گرگان ، مرحله نهایی المپیاد فرهنگی ورزشی سردار شهید مهدی باکری در رشته ورزشی آمادگی آتشنشانان با حضور تیمهای کرج، اردبیل، یزد، سنندج، کرمانشاه، بوشهر، زاهدان و گرگان به مدت دو روز به میزبانی شهرداری گرگان برگزار شد. در پایان این رقابتها تیمهای کرج، گرگان و زاهدان به ترتیب...
به گزارش جام جم آنلاین از گرگان امسال در جشنواره قرآنی باران وحی سه که در سه رده سنی زیر ۱۲ سال، ۱۲ تا ۱۶ سال و ۱۶ سال برگزار شد، سه هزار و ۲۰۰ نفر از مددجویان و فرزندان تحت حمایت این نهاد در سطح استان گلستان در آن شرکت کردند. گفتنی است: این...
صابر هوشیار در گفت و گو با خبرنگار مهر افزود: اولین دوره مسابقات مچ اندازی قهرمانی باشگاههای شمالغرب کشور به میزبانی شهر تبریز با حضور ۳۳۰ ورزشکار از استانهای آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، زنجان و کردستان در سالن اجتماعات الغدیر تبریز برگزار شد. دبیر هیأت بدنسازی و پرورش اندام آذربایجان شرقی، این مسابقات هم...
نفرات برتر اوزان دوم مسابقات بینالمللی کشتی آزاد جوانان گرامیداشت شهیدان علیپناه در خرمآباد مشخص شدند. - اخبار استانها - به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرمآباد، در دومین روز از کشتی آزاد جوانان بینالمللی گرامیداشت شهیدان علیپناه در وزن 61 کیلوگرم شهداد خسروی با نتیجه 3 بر 1 امیرعلی فریدی را شکست داد و به...
ایسنا/لرستان نفرات برتر اوزان دوم کشتی آزاد جوانان بینالمللی گرامیداشت شهیدان علی پناه مشخص شدند. در روز دوم این رقابتها و در وزن ۶۱ کیلوگرم شهداد خسروی با نتیجهی ۳ بر ۱ امیر علی فریدی را شکست داد و به مقام قهرمانی رسید. در وزن ۷۰ کیلوگرم نیز علی کرمپور موفق شد با ضربه...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما، سی و سومین دوره رقابتهای بین المللی جام فجر در گروه مردان صبح امروز با برگزاری مبارزات ۵۴-، ۶۳-، ۷۴- و ۸۷- کیلوگرم به میزبانی خانه تکواندو آغاز شد، که هر چهار طلای روزنخست را نمایندگان کشورمان کسب کردند. در وزن ۵۴- کیلوگرم یاسین...
به گزارش خبرگزاری صدا و سیمای استان لرستان، مسابقات بینالمللی کشتی آزاد جوانان گرامیداشت شهیدان علی پناهی امروز چهارشنبه ۲۵ بهمن در خرم آباد آغاز شد.در روز اول این مسابقات که انتخابی تیم ملی کشتی آزاد جوانان نیز محسوب میشود، نفرات برتر پنج وزن نخست مشخص شدند.اسامی افراد برتر در پنج وزن نخست به شرح...
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ مرکز قم، بیست و نهمین جشنواره بین المللی قرآن و حدیث جامعه المصطفی با معرفی نفرات برگزیده به کار خود پایان داد. در این دوره، حافظان و قاریانی از هفتاد کشور در رشتههای مختلف با یکدیگر رقابت کردند. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی
به گزارش خبرگزاری صداوسیما، مرکز اردبیل مسابقات بدمینتون آقایان و بانوان شهرستان اردبیل در مجموع با شرکت ۵۲ ورزشکار در ورزشگاههای جهان پهلوان حسین رضازاده و سالن ورزشی حجاب اردبیل برگزار و در بخش آقایان که با شرکت ۲۴ ورزشکار برگزار شد، آرمیا کاظمزاده مقام اول , مبین عباسی مقام دوم و محمدباقر شعبانی...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صداوسیما به نقل از فدراسیون تکواندو، روز دوم سی و سومین دوره رقابتهای بین المللی جام فجر صبح امروز با برگزاری مبارزات ۴۹-، ۵۷-، ۶۷- و ۷۳+ کیلوگرم در گروه بانوان به میزبانی خانه تکواندو برگزار شد و در پایان تکواندوکاران کشورمان با کسب ۷ مدال طلا و یک...
مسابقات استانی شطرنج در ردههای سنی مختلف زیر ۸، ۱۰، ۱۲، ۱۴، ۱۶ و ۱۸ سال به مدت ۲ روز در سنندج برگزار شد. در بخش دختران زیر هشت سال، هیام توحیدی نسب اول شد، زیر ۱۰ سال، موراشین سجادی مقام اول را کسب کرد، طناز موالی دوم شد و پارمیس حسین پناهی مقام سوم...
رئیس هیئت ورزش کارگری خراسان جنوبی با بیان اینکه اولین دوره مسابقات ورزش کارگری استان به میزبانی منطقه ویژه اقتصادی استان برگزار شد، گفت: در حاشیه این مسابقات حسین زارعی به عنوان عضو هیئت رئیسه ورزش کارگری استان منصوب شد. - اخبار استانها - به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند، ابوالفضل علیزاده صبح امروز در...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما، در پایان شانزدهمین دوره لیگ برتر تپانچه مردان ایران نفرات برتر در بخش بزرگسالان و جوانان معرفی شدند. نتایج انفرادی رده سنی بزرگسالان به شرح زیر است: ۱- وحید گلخندان (باشگاه شرکت ملی حفاری ایران) با میانگین امتیاز ۵۸۵، ۲- سجاد پورحسینی (باشگاه...
خبرگزاری آریا - در پایان شانزدهمین دوره لیگ برتر تپانچه آقایان نفرات برتر در بخش بزرگسالان و جوانان معرفی شدند. به گزارش روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، در پایان شانزدهمین دوره لیگ برتر تپانچه آقایان نفرات برتر در بخش بزرگسالان و جوانان معرفی شدند. نتایج انفرادی رده سنی بزرگسالان به شرح زیر است: 1- وحید...
به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، در پایان شانزدهمین دوره لیگ برتر تفنگ آقایان نفرات برتر در بخش بزرگسالان و جوانان معرفی شدند. نتایج انفرادی در رده سنی بزرگسالان به شرح زیر است: ۱- امیرمحمد نکونام (باشگاه فولاد مبارکه سپاهان) با میانگین امتیاز ۶۲۳/۸۳ ۲- هادی قرباغی (باشگاه...
به نقل از روابط عمومی فدراسیون تیراندازی، در پایان شانزدهمین دوره لیگ برتر تفنگ و تپانچه آقایان نفرات برتر در بخش بزرگسالان و جوانان معرفی شدند. نتایج انفرادی تفنگ در رده سنی بزرگسالان به شرح زیر است: ۱- امیرمحمد نکونام (باشگاه فولاد مبارکه سپاهان) با میانگین امتیاز ۶۲۳/۸۳، ۲- هادی قرباغی (باشگاه شرکت ملی حفاری ایران) با میانگین...
به گزارش خبرگزاری فارس، در پایان شانزدهمین دوره لیگ برتر تفنگ و تپانچه آقایان نفرات برتر در بخش بزرگسالان و جوانان معرفی شدند. نتایج انفرادی تفنگ در رده سنی بزرگسالان به شرح زیر است: 1- امیرمحمد نکونام (باشگاه فولاد مبارکه سپاهان) با میانگین امتیاز 623/83 2- هادی قرباغی (باشگاه شرکت ملی حفاری ایران) با میانگین امتیاز...
شهرام فرجی معاون هنری و سینمایی ادارهکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: همزمان با دهه فجر و با همکاری هیات موسس انجمن مد و لباس استان، مسابقه دوخت توربان با شرکت ۲۴ نفر از بانوان طراح و خیاط و در بخشهای بزرگسالان و آموزشکدههای استان در فرهنگسرای شهرکرد برگزار شد. وی افزود:...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صداوسیما به نقل از فدراسیون تنیس، دیدار نهایی رقابتهای تنیس ردههای سنی کشور در بخش دختران و پسران در زمینهای تنیس المپیک کیش برگزار و نفرات برتر هر رده معرفی شدند. نتایج این مسابقات به شرح زیر است: رده سنی کمتر از ۱۰ سال: قهرمان: شایان فتاحی نایب قهرمان: علی...
مسابقات دستجات آزاد فری استایل (اسپید اسلالوم) کشور با مشخص شدن نفرات برتر در بخش دختران به پایان رسید. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، روز پایانی مسابقات دستجات آزاد اسکیت فری استایل شاخه اسپید اسلالوم به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر و عید مبعث، در بخش دختران پیگیری شد. پس از برگزاری مسابقات، نفرات برتر...
مسابقات دستجات آزاد فری استایل (اسپید اسلالوم) کشور با مشخص شدن نفرات برتر در بخش دختران به پایان رسید. روز پایانی مسابقات دستجات آزاد اسکیت فری استایل شاخه اسپید اسلالوم به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر و عید مبعث، در بخش دختران پیگیری شد. پس از برگزاری مسابقات، نفرات برتر رده سنی نونهالان تا...
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ مرکز قم، در رده سنی نونهالان این رقابت ها، امیرعلی یونسی، امیرعباس صفری، ابوالفضل صالحی، حامد شیری، محمدحسن عبدلی، مهدی همایی، صالح نصرتی و محمد امین ملکی در اوزان مختلف به عنوان قهرمانی رسیدند. در نوجوانان محمد کسری یزدان پناه، محمد طاها رنجبر، آبتین حسنوند، یوسف غیبی، امیرمحمد اکبری...
مسابقات دستجات آزاد فری استایل (اسپید اسلالوم) کشور با مشخص شدن نفرات برتر در بخش پسران پایان یافت. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر و عید مبعث، مسابقات دستجات آزاد اسکیت فری استایل شاخه اسپید اسلالوم به میزبانی استان همدان در حال پیگیری است. این مسابقات در ۲ بخش...
به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر و عید مبعث، مسابقات دستجات آزاد اسکیت فری استایل شاخه اسپید اسلالوم به میزبانی استان همدان در حال پیگیری است. این مسابقات در ۲ بخش آقایان و بانوان و با حضور بیش از ۲۱۰ شرکت کننده به میزبانی خانه اسکیت همدان برگزار میشود. در آغاز روز نخست رقابتها که در...
به گزارش خبرگزاری فارس، به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر و عید مبعث،مسابقات دستجات آزاد اسکیت فری استایل شاخه اسپید اسلالوم به میزبانی استان همدان درحال پیگیری است. این مسابقات در ۲ بخش آقایان و بانوان و با حضور بیش از ۲۱۰ شرکت کننده به میزبانی خانه اسکیت همدان برگزار میشود. در آغاز روز نخست رقابتها که در بخش پسران برگزار شد، نفرات برتر رده سنی نونهالان تابزرگسالان به شرح زیر معرفی شدند: *زیر ۹ سال: مقام اول: یاسین سلوکی(البرز) مقام دوم: محمدهادی هاشم لو( همدان) مقام سوم: اراد حشمدار (البرز) *۹تا ۱۱ سال: مقام اول: شنتیا صمدی (البرز) مقام دوم: صدرا ظفری(همدان) مقام سوم: محمدطاها گلرخی(خراسان رضوی) *۱۱ تا ۱۳ سال: مقام اول: کیان صفایی(تهران) مقام دوم: امیررضا برزگر جعفری(قزوین) مقام سوم: فراز ناصربخت(البرز) *۱۳ تا ۱۶ سال مقام اول: رهام غریب(مرکزی) مقام دوم: امیرمهدی ابراهیمی(البرز) مقام سوم: طاها حیدرزاده(البرز) *۱۶ تا ۱۹ سال: مقام اول: علی پناهی (البرز) مقام دوم: سروش محمودی رحمانی(تهران) مقام سوم: عرفان گودرزی(البرز) *بالای ۱۹ سال: مقام اول: محمد پارسا مرادی شهباز(البرز) مقام دوم: محمد نیرومند(خراسان رضوی) مقام سوم: حامد حسنی انبوهی(البرز) گفتنی است مسابقات در بخش بانوان فردا (جمعه) پیگیری خواهد شد. پایان پیام/
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما، مسابقات قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی کاراته ناشنوایان بانوان گرامیداشت دهه مبارک فجر امروز چهارشنبه ۱۸ بهمن، در دو بخش کاتا و کومیته با شناخت نفرات برتر در کمپ تیمهای ملی فدراسیون به پایان رسید. در بخش کاتا (انفرادی)مقام اول: مژده مردانی (فارس)مقام دوم: سمانه...
خبرگزاری آریا - نفرات برتر سه دسته رقابتهای بینالمللی پاراوزنهبرداری جام سیامند رحمان در بخش مردان مشخص شدند.به گزارش خبرگزاری آریا، رقابتهای بینالمللی پاراوزنهبرداری جام سیامند رحمان با معرفی نفرات برتر سه وزن 49، 54 و 59 کیلوگرم همراه شد. این رقابتها از امروز یکشنبه پانزدهم بهمن در محل فدراسیون آغاز شده و تا...
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ مرکز قم، در رده نونهالان سارا علیمحمدی، عسل سادات حسینی، نیلا ده نمکی، رها احمدیه، نازنین زهرا رجبلو، بهار خیرآبادی، فاطمه زهرا نظری، نگین بختیاری، هلیا ایمان پور، مریم صدوق و غزل سلمانی در فرمهای دو رده سنی ۸ تا ۱۰ و ۱۰ تا ۱۲ سال قهرمان شدند. در...
ایسنا/کرمان رئیس پژوهشسرای دانشآموزی امام محمدباقر(علیه السلام) رفسنجان از برگزاری اولین دوره مسابقات «ربات جنگجو» در این شهرستان خبر داد. محمد آقایی در گفتوگو با ایسنا اظهار کرد: مسابقات ربات جنگجو با شرکت ۴۰ تیم از مدارس مختلف رفسنجان توسط پژوهشسرای دانشآموزی امام محمدباقر(علیه السلام) و با همراهی آموزشگاههای رباتیک، مرکز نوآوری شهید ستاری،...
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری صدا و سیما، رقابتهای بین المللی وزنه برداری مردان جانباز و توان یاب، جام سیامند رحمان در محل فدراسیون در حال برگزاری است و ورزشکاران در دستههای وزنی ۶۵، ۷۲، ۸۸ و ۹۷ کیلوگرم امروز با یکدیگر به رقابت پرداختند. دسته ۶۵ گیلوگرم جوانان: نفر...
سومین جشنواره کتابخوانی اختران هدایت با محوریت زندگانی حضرت فاطمه زهرا (س) با تجلیل از نفرات برتر به کار خود پایان داد. این جشنواره از سری برنامههای سومین جشنواره علمی فرهنگی و هنری امامت و مهدویت در دانشگاه آزاد اسلامی است. از بین ۳ هزار و ۹۲۳ شرکت کننده در این مسابقه که از مقاطع...
به گزارش خبرگزاری صداوسیمای مرکز خراسان جنوبی، این جشنواره از سری برنامههای سومین جشنواره علمی فرهنگی و هنری امامت و مهدویت در دانشگاه آزاد اسلامی است.از بین ۳هزارو ۹۲۳ نفر شرکت کننده در این مسابقه که از مقاطع مختلف تحصیلی شرکت کرده بودند، در هر مقطع و گروه تحصیلی به تعداد ۵۰ نفر جوائز به...